• Filtru foraj tubulat DN 40mm 3,0 (1m)

Filtru foraj tubulat DN 40mm 3,0 (1m)

Preț fără TVA: 30,40 RON
Preț cu TVA: 36,79 RON
Cod produs: 335302
Greutate: 0.365 kg

Filtru puț fante 40 3,0 (1m)

Alegeți Filtru puț fante 40 3,0 (1m) de o calitate excepțională pentru proiectele dumneavoastră de alimentare cu apă. Cumpărați direct de la Importator, calitatea excelentă și durata lungă de viață sunt garantate. Acest produs profesional este proiectat pentru a asigura un debit optim și o rezistență superioară în timp.


FILTRU PUȚ FANTE 40 3,0 (1M)

Eficiență și design superior: Unul dintre cele mai mari avantaje ale acestui filtru pentru puțuri fante 40 3,0 (1m) utilizat în procesul de foraj puțuri este manevrabilitatea ușoară și designul special care previne eficient înfundarea sistemului. Pentru o funcționare durabilă, este necesară aplicarea unui strat de pietriș sau nisip pe întreaga lungime a secțiunii filtrante. Este important de reținut că acest tip nu este recomandat pentru filtrarea straturilor de nisip acvifer foarte fin.

Materiale durabile: Produsul este fabricat dintr-un material PVC extrem de puternic și rezistent, care garantează protecția împotriva coroziunii și o durată de viață îndelungată, chiar și în condiții dificile de teren. Fantele sunt dispuse orizontal pe peretele țevii. Aceste țevi de filtrare sunt proiectate pentru a maximiza capacitatea de captare a lichidului prin fantele plasate pe întreaga suprafață, asigurând astfel un debit de apă constant și stabil al puțului.

Specificații tehnice:

  • Diametrul filtrului: 40 mm
  • Lungime: 1 m
  • Distanța între fante: 3,0 mm

Youtube Pentru mai multe informații, vizitați canalul nostru oficial de YouTube

  • Marca
Se incarca...